Anasayfaya Dön

Yılmaz Emlak Ofisi

İhsaniye Mah. Cem Sultan Cad. Karamanoğlu Mehmet Bey Sokak Güven Apartmanı No: 37 / 102 Selçuklu/Konya
Tel: 0332.322 22 09 Fax:0332.322 22 09 Cep:
Üye
Yılmaz Emlak Ofisi
1410042055_ylmaz_emlak_ofis.jpg

Yetkili Adı
:
Adres
:İhsaniye Mah. Cem Sultan Cad. Karamanoğlu Mehmet Bey Sokak Güven Apartmanı No: 37 / 102
Şehir/İlçe:

Konya / Selçuklu

Telefon
: 0332.322 22 09
Cep Tel
:
Faks
: 0332.322 22 09
Sektörler
: Emlak Firmaları
Email
: bilgi@yilmazemlakofisi.com
Web
: www.yilmazemlakofisi.com
Facebook
:
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 3485 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

1994 yılında Ali Yılmaz tarafından kurulan Yılmaz Emlak Ofisi Konya Emlakçılar Odası’nın 417 nolu kayıtlı üyesidir. Firmamız sektörde en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiş ve sektörün gelişimine önemli katkılar sağlamıştır.

“Yenilenmezsen ,Yenilirsin” felfeseni benimseyen Yılmaz Emlak Ofisi günün teknolojisini yoğun bir şekilde kullanarak müşterilerine en güzel hizmeti vermeye çalışarak Konya'nın ilk profesyonel emlak sitesini 2003 yılında hizmetinize sunmuştur.

Yılmaz Emlak Ofisi İnternet Sitesi sayesinde sokak sokak dolaşmanıza , emlakçı emlakçı gezmenize gerek kalmadan , günün her saatinde bilgisayarınızdan yada bir kafeden bütün gayrimenkullerin detaylı bilgilerini izleyebilirsiniz. Yılmaz Emlak Ofisi’nin verdiği güvence ile de zamanınızı en verimli şekilde değerlendirebilirsiniz.

Sitemizi ziyaret amacınız gayrimenkulunüzü satmak veya kiraya vermek ise, bize telefon veya e-mail ile ulaşabilir veya sitemizdeki emlak bildirim formunu doldurabilirsiniz. Müşteri temsilcilmiz sizinle irtibat kurup emlağınızın ücretsiz ekspertizini yapacak, dilerseniz pazarlamasınıda üstlenecektir. Kiraya vermeyi düşündüğünüz gayrimenkullerinizi kiraya verebilir, yıllık bakımını yaptırabilir, içindeki kiracı bulunurken gayirmenkulunuzun bütün sorunları ile ilgilenebilir, Konya dışında olsanız bile kira bedeliniz banka hesabınıza yatırılabilir, kiracılarınızın ödemelerini takip edebilir, boşalmasına yakın vakit kaybetmeden tekrar kiraya verilmesini sağlayabiliriz. Bu sayede hem zamandan, hem de maddi yönden daha karlı olabilirsiniz.

Bilgi çağında zamandan daha kıymetli bir meta kalmadığına göre zaman ve mekan sınırlaması olmadan firmamız hizmetlerinden yararlanarak sizlere önemli bir kazanım sunuyoruz. Yılmaz Emlak Ofisi’nin bu büyük hizmeti daha da gelişerek siz değerli müşterilerimize daha önemli kazanımlar sunacaktır.

Sizlere sunduğumuz hizmetler ise;

-Gayrimenkul alım-satımı,

-Kiralık gayrimenkul temini,

-Tapu takip işlemleri,

-Gayrimenkullerinizin kiraya verilmesi ve bütün işlemlerle bizim sizin adınıza ilgilenip gayrimenkulunuzün takibinin yapılması,

-Ekspertiz hizmetleridir.

Bu Firmanın Emlak İlanları