Anasayfaya Dön

Retürk Artur

Leyla Atakan Cad. No: 44/B Masukiye kartepe/Kocaeli
Tel: (262) 354 38 00 Fax: Cep:
Üye
Retürk Artur
1417206183_retrk_3.png

Yetkili Adı
:
Adres
:Leyla Atakan Cad. No: 44/B Masukiye
Şehir/İlçe:

Kocaeli / kartepe

Telefon
: (262) 354 38 00
Cep Tel
:
Faks
:
Sektörler
: Emlak Firmaları
Email
: returkartur@returk.com.tr
Web
: www.returk.com.tr
Facebook
: Facebook Sayfamız
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 2341 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

Retürk Artur 

MİSYON

Misyonumuz emlak hizmetlerinin toplam kalitesini yükseltmek, sektörün gelişimine katkıda bulunmak ve müşterilerimize entegre hizmet sağlamaktır. RETÜRK bu ana felsefeye bağlı kalarak çalışmalarını 4 ana çerçevede gerçekleştirir. 

1- Gayrimenkul danışmanlığı alanında eğitimli uzmanlarımızla müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını uluslararası standartta karşılamak. 

2- Güven ve kalite önceliği ile müşterilerimize entegre hizmet sunmak. 

3- Sektördeki tecrübe ve uzmanlığımızı franchise ağımız sayesinde daha geniş kitlelerle paylaşarak sektörün gelişimine ve istihdam yaratarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak. 

4- Güvenilir, mesleğine saygı duyan ve verdiği hizmetlere saygı duyulan, kendini mesleğine adamış, sürekli eğitim ve gelişmelere açık gayrimenkul danışmanları yetiştirmek. 

VİZYON

Mükemmeliyet 

Memnuniyet 

Güvenilir, kaliteli, dinamik hizmet

Eğitimli uzmanlar, doğru çözümler

Gayrimenkul ile ilgili her konuda müşterilerimiz için çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizin emlak ile ilgili her türlü ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmak için çalışıyoruz. RETÜRK’ten hizmet almayı seçen kişiler herhangi bir acentemizden gereksinim duydukları tüm hizmetlere kolayca ulaşabilirler. Hizmetlerimizi sunarken, en küçük ayrıntıda bile müşterilerimizin kendisini özel hissetmesini sağlayacak çözüm önerilerimizi onların önceliklerine göre planlıyoruz. 

Bu Firmanın Emlak İlanları
Bu civardaki benzer firmalar