Anasayfaya Dön

Retürk Arda

Pınartepe Mah. Istanbul Cad. No: 53/28 Modcity Beykent Büyükçekmece/İstanbul
Tel: (212) 855 04 97 Fax:(212) 855 04 96 Cep:
Üye
Retürk Arda
1417205950_retrk_1.png

Yetkili Adı
:
Adres
:Pınartepe Mah. Istanbul Cad. No: 53/28 Modcity Beykent
Şehir/İlçe:

İstanbul / Büyükçekmece

Telefon
: (212) 855 04 97
Cep Tel
:
Faks
: (212) 855 04 96
Sektörler
: Emlak Firmaları
Email
: volkanvural@returk.com.tr
Web
: www.returk.com.tr
Facebook
: Facebook Sayfamız
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 2440 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

Retürk Arda

Neden Retürk?

Çok bilinen saygın ve güvenilir isminizin yanı sıra TÜRKİYE’NİN “MARKA”SI RETÜRK’ün 50 ’yi aşkın seçkin acentesinden biri olma ayrıcalığını siz de yaşayın. Böylece emlak işinin temeli olan güven, deneyim ve vizyonla Türkiye’nin en çok kazandıran emlakçılık sisteminde siz de yer alarak, kendi işinizin patronu olun. 

RETÜRK acente ağında tek acentenin emlak portföyü yerine kayıtlı tüm emlak portföyü üzerinden iş yapabilme imkanına sahip olun. Acenteler arası iş paylaşımının sıklıkla yaşandığı RETÜRK Franchising Sistemi’nin en büyük avantajlarından biri olan portföy paylaşım ağı ile müşterilerinize en doğru ve en hızlı çözümü üretin. 

RETÜRK grup sinerjisinden yararlanarak gazete reklam ve ilanlarda kullanabileceğiniz yüksek iskontolarla giderlerinizi kısma imkana sahip olun. RETÜRK acentelerinin portföylerini daha geniş kitlelerle paylaşabilmesi ve müşterilere ulaşabilmenin en verimli çalışma şekli olan reklam ve pazarlama gücünüzü maksimum düzeyde kullanın. 

RETÜRK’ün sizlere bedelsiz sunduğu “Özel Ofis Programı, Sertifikalı Eğitim ve İş İdaresi” konularındaki 18 yıllık tecrübesiyle vermiş olduğu eğitim ve desteklerle, ofis işletmeciliği, ekip koordinasyon ve yönetimi, bölge uzmanlığı gibi emlakçılığın temel taşları hakkında bilgi sahibi olarak işe donanımlı başlayın. 

RETÜRK ile farklı sektörlere göre en uygun yatırım miktarını bütçeleyerek en hızlı yükselen kazanç grafiğine sahip olma şansını yakalayın. Yatırım maliyetinizi en çabuk geri kazandığınız, bugünün ve geleceğin trend mesleklerinden biri olan emlakçılığa RETÜRK ile adım atın.

Bu Firmanın Emlak İlanları
Bu civardaki benzer firmalar