Anasayfaya Dön

Retürk Ankabird

IHSANIYE MH. TUNA CAD. MERCAN SOK.NO.2 Nilüfer/Bursa
Tel: (224) 245 17 15 Fax:(224) 245 84 10 Cep:
Üye
Retürk Ankabird
1417191898_retrk_4.png

Yetkili Adı
:
Adres
:IHSANIYE MH. TUNA CAD. MERCAN SOK.NO.2
Şehir/İlçe:

Bursa / Nilüfer

Telefon
: (224) 245 17 15
Cep Tel
:
Faks
: (224) 245 84 10
Sektörler
: Emlak Firmaları
Email
: returkankabird@returk.com.tr
Web
: www.returk.com.tr
Facebook
: Facebook Sayfamız
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 3620 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

Retürk Ankabird

Misyon ve Vizyon

MİSYON

Misyonumuz emlak hizmetlerinin toplam kalitesini yükseltmek, sektörün gelişimine katkıda bulunmak ve müşterilerimize entegre hizmet sağlamaktır. RETÜRK bu ana felsefeye bağlı kalarak çalışmalarını 4 ana çerçevede gerçekleştirir. 

1- Gayrimenkul danışmanlığı alanında eğitimli uzmanlarımızla müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını uluslararası standartta karşılamak. 

2- Güven ve kalite önceliği ile müşterilerimize entegre hizmet sunmak. 

3- Sektördeki tecrübe ve uzmanlığımızı franchise ağımız sayesinde daha geniş kitlelerle paylaşarak sektörün gelişimine ve istihdam yaratarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak. 

4- Güvenilir, mesleğine saygı duyan ve verdiği hizmetlere saygı duyulan, kendini mesleğine adamış, sürekli eğitim ve gelişmelere açık gayrimenkul danışmanları yetiştirmek. 

 

VİZYON

Mükemmeliyet 

Memnuniyet 

Güvenilir, kaliteli, dinamik hizmet

Eğitimli uzmanlar, doğru çözümler

Gayrimenkul ile ilgili her konuda müşterilerimiz için çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizin emlak ile ilgili her türlü ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmak için çalışıyoruz. RETÜRK’ten hizmet almayı seçen kişiler herhangi bir acentemizden gereksinim duydukları tüm hizmetlere kolayca ulaşabilirler. Hizmetlerimizi sunarken, en küçük ayrıntıda bile müşterilerimizin kendisini özel hissetmesini sağlayacak çözüm önerilerimizi onların önceliklerine göre planlıyoruz. 

Bu Firmanın Emlak İlanları