Anasayfaya Dön

Poyraz İnşaat Emlak

Antalya Merkez/Antalya
Tel: 0 242 361 30 30 Fax: Cep:
Üye
Poyraz İnşaat Emlak
1410160696_Screenshot_5.jpg

Yetkili Adı
:
Adres
:Antalya
Şehir/İlçe:

Antalya / Merkez

Telefon
: 0 242 361 30 30
Cep Tel
:
Faks
:
Sektörler
: Emlak Firmaları , İnşaat Firmaları
Email
: info@poyrazinsaatemlak.com
Web
: www.poyrazinsaatemlak.com
Facebook
:
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 3099 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda
POYRAZ İNŞAAT EMLAK GAYRİMENKUL ŞİRKETİ OLARAK 
 
1- TANIŞMA :
 
2014 yılı Ocak ayından itibaren Antalya ili Kepez İlçesi Sütçüler caddesi üzerinde gayrimenkul alanında hizmet vermeye başlayan Poyraz İnşaat Emlak şirketi olarak güleryüzlü personelimiz ve profesyonel  yönetim kadromuz ile siz degerli müşterilerimizi en güzel şekilde karşılamak ve agırlamak ilk temel amaç ve gayemizdir.
 
2- İLK GÖRÜŞME:
 
Satış ofisimize ister gayri menkulünüzü satmak için ister gayrimenkul almak için gelmiş olun halkla ilişkiler uzmanımız sizinle ilk görüşmeyi yaparak sizin talepleriniz dogrultusunda sahada görevli satış temsilcilerimize yönlendirerek gayrimenkulllerinizi degerinde satmak yada sizin tercihleriniz dogrultusunda sizin huzur ve güven içinde yaşayacagınız daireleri size alternatifleri ile sunulur, talep etmeniz durumunda yer gösterme yapılır.
 
3- YER GÖSTERME:
 
Satış ofisimizde talepleriniz dogrultusunda size sunulan daireler şirketimize ait araçlarımız ile yer gösterme belgesi imzalatıldıktan sonra gezdirilmek sureti ile gösterilir.
 
4-PAZARLIK:
 
Satış temsilcilerimizin göstermiş oldugu dairelerden herhangi birisini begenmeniz durumunda o gayrimenkulün sahibi yada kanuni tensilcisi imkanlar dahilinde satış ofisimize davet edilerek sizinle bire bir pazarlık yapması saglanır.
 
5-ÖDEME ŞEKLİ VE KREDİ TAKİBİ:
 
Tercih ettiginiz dairenin ödeme şekli peşin ise ödeme zamanı, kredili ise şirketimizin çalışmakta oldugu bankalar ile görüşülerek kredi faiz oranları, vadesi, başvuru süreci ve kredi onayı, exper işlemleri satış temsilcilerimiz tarafından bire bir takip edilir
 
6- KOMİSYON:
 
Satış pazarlıgının bitmesi ve satış sözleşmesinin imzalanmasının ardından alıcıdan ve satıcıdan %3 komisyon alınır.
 
7-UGURLAMA: 
 
Daire satışı ve kredi işlemleri tamamlanmasının ardından gerek satıcı ve gerekse alıcı halkla ilişkiler uzmanımız tarafından güleryüzle uğurlanır.
Bu Firmanın Emlak İlanları