Anasayfaya Dön

Kroki Emlak Gayrimenkul

288/6 Sk. No:1 Kat:1 D:2 Çolakoğlu Plaza Bayraklı/İzmir
Tel: 0 232 461 31 32 Fax: Cep:
Üye
Kroki Emlak Gayrimenkul
1455618803_kroki_gayrimenkul.jpg

Yetkili Adı
:
Adres
:288/6 Sk. No:1 Kat:1 D:2 Çolakoğlu Plaza
Şehir/İlçe:

İzmir / Bayraklı

Telefon
: 0 232 461 31 32
Cep Tel
:
Faks
:
Sektörler
: Emlak Firmaları
Email
: bilgi@krokigayrimenkul.com
Web
: www.krokigayrimenkul.com
Facebook
: Facebook Sayfamız
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 6557 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda
Kroki Gayrimenkul ekibi , profesyonel elektronik çözümler üreten bir firmadır. Elektronik çözümlerimizi, yaratıcı ve teknik gücü yüksek olan ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Hizmetlerimiz ve servis desteğimiz %100 müşteri memnuniyeti odaklı olarak sağlanmaktadır. İlke edindiğimiz ilk konu sizlerin memnuniyeti ve hayal ettiklerinizi gerçekleştirebilmektir. Tüm çabamız ve irademiz bu ilke üzerine kuruludur. “Siz teknolojiye değil, teknoloji size uymalı…” ilkesiyle ürettiğimiz ürünlerimiz ile, iş süreçlerinde, teknolojiden yararlanmanın karışıklık, zorluk ve sıkıntı yaratacağı düşüncesini ortadan kaldırıp, tamamı ile müşterilerimizin rahatlığını ve süreç yönetimlerindeki kolaylığı en yüksek seviyeye gelmesini hedeflemekteyiz.
Misyon
 
Gayrimenkul sektöründe, yenilikçi yaklaşımları olan, farklılaşmamızı sağlayacak eğitimli kadromuz ile hizmet veren, çevreye duyarlı, kazandıkça kazandıran sistemimiz ile müşterilerimizi memnun etmek tek amacımız.
Vizyon
 
İdeal yatırım fırsatları ve yenilikçi emlak çözümleri sunmak, hem yerel hem de küresel bazda , güvenilir, dürüst, hizmet kalitesi yüksek, bilinirliği olan, aranılan, eğitim odaklı bir EMLAK firması olmak. Müşteri memnuniyetini artırabilmek amacıyla günümüz Teknolojilerinden maksimum ölçüde yararlanıyoruz.
Bu Firmanın Emlak İlanları